גילוי נזילות במצלמה טרמית

גילוי נזילות במצלמה טרמית זו השיטה החדשה והמדויקת לאתר נזילות מים בצנרת הביתית. בעזרת המצלמה הטרמית ניתן לגלות את מקור הנזילה בלי לשבור קירות בצורה מיותרת.

אינסטלטור באשקלון – אלוף האינסטלציה מבצע גילוי נזילות במצלמה טרמית מזה שנים רבות, ואני אשמח לתת לכם שירות של גילוי נזילות בכל העיר אשקלון והסביבה.

מה זה גילוי נזילות במצלמה טרמית?

נזילה בצנרת הביתית יכולה להיות נזילה גלויה – כזו שרואים אותה מכיוון שהיא נמצאת במקום בולט לעין, או נזילה סמויה. נזילות סמויות עשויות להתרחש בתוך קירות הבית, איפה שצינורות המים או הביוב עוברים בלי שאנחנו בכלל יודעים עליהם.

בעבר, כדי לאתר נזילה סמויה בקירות הבית, היה צורך לשבור קירות רק כדי לבדוק אם יש נזילה מאחוריהם. זה היה יוצר המון בלאגן ולכלוך, ולעתים שבירת הקירות היתה פוגעת בצנרת בעצמה, וגורמת לנזילות חדשות.

כיום, אפשר לבצע גילוי נזילות במצלמה טרמית, שזו מצלמה מיוחדת שמאפשרת לזהות שינויים בטמפרטורה שבתוך הקירות. כאשר המים זורמים בצינורות כפי שהם אמורים לעשות, נראה את התנועה הזאת בצורה מסודרת. אבל אם ישנה נזילה מאחד הצינורות בתוך הקירות, נוכל לראות כתם בטמפרטורה שונה מהטמפרטורה של הקיר – דבר שיכול להעיד על הנזילה.

כך, באמצעות הציוד המתוחכם הזה, אנחנו יכולים לבצע גילוי נזילות במצלמה טרמית בלי לשבור קירות סתם כך.

איך לדעת שיש לי נזילה בבית?

לעתים קשה מאוד לגלות שיש לנו נזילה בצנרת הביתית. אם מדובר בנזילה רצינית, אנחנו יכולים לראות זאת בחשבון המים שפתאום יעלה למימדים אדירים, אבל לפעמים הנזילה לא מספיק גדולה כדי שנזהה זאת בחשבון המים, מה גם שבין חשבון לחשבון עלול לעבור זמן רב.

בבניינים משותפים, פעמים רבות השכנים מלמטה הם הראשונים שמזהים שיש לנו נזילה. זאת, משום שפתאום יש להם כתם של רטיבות על התקרה.

במקרה הזה, יש להזמין מאתר נזילות לביצוע של גילוי נזילות במצלמה טרמית, על מנת לוודא אם מדובר בנזילה מהצנרת הביתית שלכם, או שמדובר בנזילה מתשתיות הבניין.

דרך נוספת לבדוק אם יש נזילה היא על ידי סגירה של כל ברזי המים בבית, ובדיקה של שעון המים. אם הוא ממשיך להסתובב למרות שסגרנו את כל הברזים – הרי שיש נזילה. יחד עם זאת, לפעמים מדובר בנזילה איטית ועקשנית, ולכן מומלץ לעשות את הבדיקה הזאת בזמן ממושך של כמה שעות או כמה ימים אפילו, אם זה אפשרי.

מאמרים נוספים

אינסטלטור באשקלון 24 שעות

אינסטלטור באשקלון 24 שעות

אם חיפשת אינסטלטור באשקלון 24 שעות ביממה – הגעת למקום הנכון! אלוף האינסטלציה מעניק שירותי אינסטלציה ללקוחות פרטיים ומוסדיים בכל שעות היממה. לא משנה אם

Read More